Niedziela Najświętszej Trójcy

1.Msze Św. od poniedziałku do soboty o godz.18.00.

2.Dzisiaj spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania na mszy o godz.11.00. Obecność obowiązkowa. Jest to ostatnie spotkanie przed sakramentem bierzmowania. Spowiedź w piątek o 18.45.

3.Nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa po mszach wieczornych  

4.Dzisiaj zbieramy ofiary na sprzątanie naszego kościoła. Bóg Zapłać 

5.4 czerwca – czwartek – przeżywać będziemy Uroczystość Bożego Ciała. Msza Św. po której odprawimy procesję z Najświętszym sakramentem zostanie odprawiona o godz.11.00. Proszę o zaangażowanie się w przygotowanie ołtarzy i procesji nie tylko osoby wyznaczone ale również pozostałych mieszkańców parafii :

I ołtarz – u p. Kikut – poproszę o pomoc w przygotowanie wszystkich sąsiadów. 

II ołtarz – osiedle za cmentarzem – skrzyżowanie ul. Szczepańskiego i Malinowskiego. O przygotowanie poproszę mieszkańców osiedla pod kierunkiem p. Danuty Tomasiak 

III ołtarz – na Placu przy Szkole.  Poproszę o przygotowanie mieszkańców bloku nauczycielskiego oraz mieszkających przy ul. Głównej i Staszica pod kierunkiem Janusza i Katarzyny Markowicz.

IV ołtarz – przy domu p. Brygidy Nowak. Poproszę mieszkańców domu oraz sąsiadów o zrobienie ołtarza.  

O pomoc przy organizacji a szczególnie o zabezpieczenie procesji, baldachim i krzyż na procesji poproszę Ochotniczą Straż Pożarną w Starym Targu. Dziewczynki poproszę o sypanie kwiatów oraz dzieci pierwszo komunijne. P. Krzysztofa Benz poproszę o przywiezienie brzózek do poszczególnych ołtarzy. Mężczyzn naszej parafii poproszę o zabranie chorągwi. 

6.W sobotę na Mszy św. o godz.18.00 nasza młodzież przyjmie sakrament bierzmowania z rąk Biskupa Elbląskiego Wojciecha Skibickiego. 

7.Na piątek po Bożym Ciele Biskup Elbląski udziela Dyspensy dla mieszkańców diecezji oraz gości. 

8.Panu Waldemarowi Klatt serdecznie dziękuję za wywóz śmieci z cmentarza. 

9.Gość Niedzielny – 10 zł

Nowy Targ

1.W środę i w piątek Msza Św. o godz.16.00

2.W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. O godz.9.30 Msza Św. a po niej procesja wokół kościoła. Poproszę o przygotowanie procesji a dziewczynki o sypanie kwiatów.

 3.Dzisiaj zbieramy ofiary na sprzątanie naszego Kościoła. Bóg Zapłać