1.Msze Św. od poniedziałku do soboty o godz.18.00.
2.Dzisiaj spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania na mszy o godz.11.00. Obecność obowiązkowa. Jest to ostatnie spotkanie przed sakramentem bierzmowania. Spowiedź w piątek o 18.45.
3.Nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa po mszach wieczornych
4.Dzisiaj zbieramy ofiary na sprzątanie naszego kościoła. Bóg Zapłać
5.4 czerwca – czwartek – przeżywać będziemy Uroczystość Bożego Ciała. Msza Św. po której odprawimy procesję z Najświętszym sakramentem zostanie odprawiona o godz.11.00. Proszę o zaangażowanie się w przygotowanie ołtarzy i procesji nie tylko osoby wyznaczone ale również pozostałych mieszkańców parafii :
I ołtarz – u p. Kikut – poproszę o pomoc w przygotowanie wszystkich sąsiadów.
II ołtarz – osiedle za cmentarzem – skrzyżowanie ul. Szczepańskiego i Malinowskiego. O przygotowanie poproszę mieszkańców osiedla pod kierunkiem p. Danuty Tomasiak
III ołtarz – na Placu przy Szkole. Poproszę o przygotowanie mieszkańców bloku nauczycielskiego oraz mieszkających przy ul. Głównej i Staszica pod kierunkiem Janusza i Katarzyny Markowicz.
IV ołtarz – przy domu p. Brygidy Nowak. Poproszę mieszkańców domu oraz sąsiadów o zrobienie ołtarza.
O pomoc przy organizacji a szczególnie o zabezpieczenie procesji, baldachim i krzyż na procesji poproszę Ochotniczą Straż Pożarną w Starym Targu. Dziewczynki poproszę o sypanie kwiatów oraz dzieci pierwszo komunijne. P. Krzysztofa Benz poproszę o przywiezienie brzózek do poszczególnych ołtarzy. Mężczyzn naszej parafii poproszę o zabranie chorągwi.
6.W sobotę na Mszy św. o godz.18.00 nasza młodzież przyjmie sakrament bierzmowania z rąk Biskupa Elbląskiego Wojciecha Skibickiego.
7.Na piątek po Bożym Ciele Biskup Elbląski udziela Dyspensy dla mieszkańców diecezji oraz gości.
8.Panu Waldemarowi Klatt serdecznie dziękuję za wywóz śmieci z cmentarza.
9.Gość Niedzielny – 10 zł
Nowy Targ
1.W środę i w piątek Msza Św. o godz.16.00
2.W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. O godz.9.30 Msza Św. a po niej procesja wokół kościoła. Poproszę o przygotowanie procesji a dziewczynki o sypanie kwiatów.
3.Dzisiaj zbieramy ofiary na sprzątanie naszego Kościoła. Bóg Zapłać
