Niedziela Najświętszej Trójcy

  1. Dzisiaj przy wyjściach z kościoła zbieramy na sprzątanie naszej świątyni. Za ofiary składam – Bóg Zapłać
  2. W czwartek przypada uroczystość Bożego Ciała po mszy o godz. 11.00 przejdziemy procesją ulicami Starego Targu by pobłogosławić naszą miejscowość, rodziny i domy. Pierwszy ołtarz u p. Kikut poproszę o pomoc w zrobieniu ołtarza. Drugi ołtarz na osiedlu za cmentarzem na skrzyżowaniu ulic Szczepańskiego i Malinowskiego poproszę mieszkańców osiedla o zrobienie ołtarza. Trzeci ołtarz na placu przy szkole poproszę o zrobienie ołtarza p. Janusza Markowicza i mieszkańców bloku nauczycielskiego. Czwarty ołtarz przy domu p. Brygidy Nowak poproszę mieszkańców o zrobienie ołtarza. Z racji przepisów epidemicznych poproszę zachować odstęp w czasie procesji lub na jej czas ubrać maseczki. Procesje zakończymy przy czwartym ołtarzu do kościoła wróci Najświętszy Sakrament w asyście ministrantów i strażaków.  W zabezpieczeniu procesji i niesieniu baldachimu poproszę o pomoc naszych strażaków z nowym komendantem p. Arkadiuszem Treciem. 
  3. I piątek miesiąca od godz. 8.30 odwiedzę chorych z komunią św. Na mszy o godz. 18.00 sakramentu bierzmowania naszej młodzieży udzieli ks. Bp Wojciech Skibicki. 
  4.  W I sobotę miesiąca o godz. 8.30 nabożeństwo wynagradzające po nim Msza Św. 
  5. Od wtorku nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa po mszach św. 

Nowy Targ

  1. W środę o 16.30 msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. 
  2. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła zbieramy do puszki na sprzątanie naszej świątyni. 
  3. W czwartek Boże Ciało – Msza św. o godz. 9.30 i procesja wokół kościoła.