Niedziela Najświetszej Trójcy

1. W środę o godz. 8.00 Msza Św. na zakończenie roku szkolnego.

2. W czwartek będziemy przeżywać Boże Ciało. Trasa procesji będzie przebiegać jak w zeszłym roku. I ołtarz – u p. Kikut, II ołtarz na skrzyżowaniu ulic Malinowskiego i Szczepańskiego odpowiedzialna p. Bernadetta Stosik, III ołtarz przy blokach nauczycielskich – odpowiedzialna z koordynację w zrobieniu ołtarza rodzina p. Markowicz, IV ołtarz u p. Brygidy Nowak. Poproszę o zaangażowanie mieszkańców w zrobienie ołtarzy. Zwracam się z prośbą do strażaków o zabezpieczenie trasy procesji oraz o niesienie baldachimu krzyża i lamp. Dziewczynki z naszej parafii poproszę o sypanie kwiatów. Próba do sypania kwiatów w środę o godz. 17.00.

3. Msze św. w Boże Ciało o godz. 8.00 i 11.00. Po mszy o 11.00 przejdziemy uroczystą procesją ulicami Starego Targu. Poproszę o przystrojenie okien domów symbolami religijnymi. Mężczyzn poproszę o niesienie chorągwi i feretronów. Poproszę o przystrojenie chorągwi.

4. Pana Krzysztofa Benz poproszę o przywiezienie brzózek do ołtarzy.

5. Dziękuję p. Norbertowi Schmidt za wykoszenie działki.

6. W Ryjewie 20 czerwca w Boże Ciało odbędzie się koncert zespołu Siewcy Lednicy o godz. 16.30. Wstęp wolny.

7. Gość Niedzielny –  5 zł

NOWY TARG

1. 20 czerwca – Boże Ciało – poproszę o przygotowanie dziewczynek do sypania kwiatów i procesji wokół kościoła.

2. W piątek o 16.30 msza św.