Niedziela Miłosierdzia Bożego

1. Msze będą odprawiane od poniedziałku do soboty o godz. 18.00.

2. Z racji nowych wytycznych co do ilości ludzi na mszach św. i nabożeństwach  w naszym kościele na jednej mszy od poniedziałku 20 kwietnia może być obecnych 40 osób. Uczestniczymy we mszy św. w maskach. Zdejmujemy tylko na czas komunii św.

3. Aby jak najwięcej osób mogło uczestniczyć we mszy św. niedzielnej od 26 kwietnia będzie dodatkowa msza św. o godz. 18.00 w niedzielę.

4. Od poniedziałku do soboty adoracja Najświętszego Sakramentu od 8.00 – 18.00. Znajdźmy czas aby pomodlić się przed wystawionym Panem Jezusem i poświęcić Mu czas. Trzeba wzbudzić ogrom modlitwy by epidemia ustąpią i byśmy wrócili do normalności.

5. Wiemy, że parafia utrzymuje się jedynie z ofiar ludzi czyli przede wszystkim z tacy. W ostatnim czasie czyli ponad miesiąc z racji epidemii była ograniczona liczba ludzi na mszach. Bardzo serdecznie was proszę drodzy parafianie jeśli to możliwe o wpłaty na konto jeśli ktoś może. Numery kont podane są na stronie internetowej parafii. Dziękuję za wyrozumiałość.

6. W czwartek uroczystość św. Wojciecha – patrona naszej diecezji i patrona naszej Ojczyzny.

7. Gość Niedzielny – 6 zł.

Nowy Targ

1. Zgodnie z nowymi wytycznymi w naszym kościele może uczestniczyć we mszy św. 15 osób. Uczestniczymy we mszy św. w maseczkach.

2. W środę msza święta o godz. 16.30 i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.