Niedziela Miłosierdzia Bożego

1. Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego w tym roku przesunięta z powodu świąt Paschalnych a zarazem dzień Świętości Życia.
  2. W następną niedzielę młodzież naszej szkoły będzie zbierać ofiary do puszek na Dar Serca w Czerninie są to tzw. Pola Nadziei.
  3. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sztumie poszukuje kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej dla dzieci pozbawionych częściowo lub całkowicie opieki rodzicielskiej.
  4. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę na Podlasie w dniach 16,17,18 lipca 2018r. Koszt z wyżywieniem i noclegami 400 zł. Zapisy u ks. Proboszcza.
  5. Gość Niedzielny – 5zł

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie p. Zygmunta Mioskowskiego. Za tydzień poproszę rodzinę p. Ireny Elwartowskiej.
  2. Jutro z racji uroczystości Zwiastowania Pańskiego msza św. o godz. 9.30.
  3. W piątek msza św. o godz.16.30

Pobierz ogłoszenia parafialne na swój komputer: Ogłoszenia Parafialne