Niedziela Biblijna

1. Dzisiaj młodzież naszej szkoły zbiera ofiary do puszek na Dar Serca w Czerninie są to tzw. Pola Nadziei.
  2. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę na Podlasie w dniach 16,17,18 lipca 2018r. Koszt z wyżywieniem i noclegami 400 zł. Zapisy u ks. Proboszcza. Zobacz cały plan pielgrzymki.
  3. Składam serdeczne Bóg Zapłać za ofiary na potrzeby kościoła i zbierającym za trud w zbieraniu ofiar. Na koncie Starego Targu mamy 18.000 zł.
  4. Od wtorku będzie mnie zastępował O. Marek. Wszystkie sprawy można załatwić u niego. Wracam dopiero 27 kwietnia.
  5. Gość Niedzielny – 5zł

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie p. Ireny Elwartowskiej . Za tydzień poproszę rodzinę p. Romana Kopczyńskiego.
  2. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom za ofiary na kościół. Na koncie Nowego Targu jest 5900zł.

Pobierz ogłoszenia parafialne na swój komputer: Ogłoszenia Parafialne