IX Niedziela Zwykła

STARY TARG

1. Trwa Oktawa Bożego Ciała procesje odbywają się w naszej świątyni z racji prac przy chodniku.
  2. We wtorek święto Nawiedzenia NMP i zakończenie nabożeństw majowych.
  3. W środę rozpoczynamy nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Odprawiane będą o godz. 17.30, a po nabożeństwie Msza Święta.
  4. W I czwartek miesiąca modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne.
  5. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W I piątek miesiąca od 8.30 odwiedzę chorych z Komunią Świętą. Okazja do spowiedzi od godz. 17.00.
  6. W I sobotę miesiąca nabożeństwo pierwszosobotnie odprawione zostanie o godz. 8.30, a po nim o godz. 9.00 Msza Święta.
  7. Za tydzień I niedziela miesiąca jest niedzielą adoracji Najświętszego Sakramentu.
  8. Ofiary na chodnik: Monika Mazur – 180, Zofia Grzywińska  – 825, Dorota Zaborowska – 610, Jan i Elżbieta Arentowicz – 1498, Edyta Brytan – 920, Maria Brakoniecka – 60, Beata Manista 915, Teresa Wasiewicz – 650, Ofiarodawca – 200,  Jerzy i Anna Siajdek Kątki – 200, Mieszkaniec Kątek – 500, Elżbieta i Mariusz Chmielewscy –  500, Katarzyna i Piotr Bugowscy  Tropy Sztumskie – 600, Tropy Sztumskie – 855, Dorota i Sylwester Gołaś  – 50, Joanna Maczyszyn ul. 22lipca – 200. Wszystkim ofiarodawcom składam Bóg Zapłać.
  9. Składam serdeczne podziękowania panom Stanisławowi Brytanowi i Ryszardowi Ślifirskiemu za przymocowanie brzózek przy kościele, p. Januszowi Tykałowskiemu za zamalowanie ścian w naszym kościele w miejscach gdzie były stare głośniki.
  10. Gość Niedzielny – 5zł.

1. Podziękowania za posprzątanie kościoła rodzinie p. Marcina Olejarczyka. Za tydzień w sobotę poproszę rodzinę młodych.
  2. W I piątek miesiąca odwiedzę chorych z Komunią Świętą od godz. 8.30. Msza Święta o godz. 16.00.
  3. Z racji, że w sobotę mamy ślub to nabożeństwo pierwszosobotnie zostanie odprawione w piątek o 15.30 w połączeniu z nabożeństwem do Serca Pana Jezusa.
  4. Ofiary na kościół: Barbara Sobczyk – 330, Krystyna Borkowska – 185, Eugenia Amling – 460 razem zebrano 975zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom