IV Niedziela Zwykła

STARY TARG

1. Caritas Parafialna, Urząd Gminy oraz GOK w Starym Targu organizują spotkanie dla seniorów w GOK-u w sobotę 4 lutego o godz. 17.00
  2. Dzisiaj przed kościołem będą zbierane ofiary do puszek na sprzątanie naszego kościoła.
  3. W poniedziałek i wtorek nie będzie Mszy Św.
  4. W czwartek święto ofiarowania Pańskiego – Matki Boskiej Gromnicznej. Msze Św. o godz. 11.00 i 17.00. Podczas każdej Mszy Św. poświęcenie gromnic.
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca.
  6. W pierwszy piątek odwiedzę chorych z komunią św. od godz. 8.30. okazja do spowiedzi pierwszopiatkowej od godz. 16.30. Po mszy św. błogosławieństwo gardeł ku czci św. Błażeja.
  7. W pierwszą sobotę miesiąca nabożeństwo pierwszo sobotnie o godz. 8.30 po nim Msza Św.
  8. W pierwszą niedzielę miesiąca po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótka adoracja. Z racji św. Agaty błogosławieństwo chleba ku czci Świętej.
  9. Nauki przedmałżeńskie można odbyć w Sztumie od 24-26 lutego piątek, sobota, niedziela. tzw. Wieczór dla zakochanych zapisy na stronie www.Parafia.sztum.net

1. W czwartek Matki Boskiej Gromnicznej. Msza o godz. 15.30 z poświęceniem Gromnic.
  2. W I piątek miesiąca odwiedzę chorych z komunią. O godz. 15.30 Msza Św. a przed mszą okazja do spowiedzi św. Błogosławieństwo św. Błażeja po mszy.
  3. W pierwszą sobotę miesiąca nabożeństwo pierwszo sobotnie o godz. 10.00 po nim Msza Św.
  4. W I niedzielę miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Św. poświęcenie chleba ku czci św. Agaty.