IV Niedziela Zwykła

1. Caritas Parafialna i GOK w Starym Targu organizują zabawę Charytatywną 8 lutego o godz. 20.00 w GOKu w Starym Targu. Jest to bal na cześć pierwszej dyrektor Caritas Parafialnej P. Celiny Skrzyńskiej.. Zapisy u p. Marzeny Głowackiej lub u p. Witolda Szymanka. Koszt 220 zł. od pary. Catering zapewnia nam kuchnia z Krasnej Łąki. Można się jeszcze zapisać.

2. Dzisiaj po każdej mszy adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. W tym tygodniu msze św. w następującym porządku: poniedziałek i wtorek o godz. 9.00. Od środy do soboty o godz. 18.00

4. Jutro Św. Błażeja po mszy błogosławieństwo za wstawiennictwem św. Błażeja z prośbą o zachowanie od chorób gardła.

5. W środę św. Agaty  – błogosławieństwo chleba

6. W tyk tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. W piątek od godz.8.30 odwiedzę chorych z komunią św.

7. W piątek od godz. 17.30 spowiedź pierwszopiątkowa.

8. W następną niedzielę po mszy św. o godz. 11.00 spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I komunii św.

9. Gość Niedzielny – 6 zł

1. W środę o godz.16.30 msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

2. W I piątek miesiąca w godzinach przedpołudniowych odwiedzę chorych z komunią św. Msza św. o godz. 16.30 przed mszą spowiedź.