III Niedziela Wielkiego Postu

1. W piątek o godz.17.30 droga krzyżowa. Zapraszam dzieci szczególnie przystępujące do I komunii św.
  2. W niedzielę zapraszam na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz.15.00.
  3. Msze św. w tym tygodniu od wtorku do soboty o godz.18.00.
  4. W piątek przypada uroczystość Zwiastowania NMP. Msza Św. o godz. 11.00. w tym dniu z racji uroczystości nie obowiązuje post. Jest to również 30 rocznica powstania Diecezji Elbląskiej.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu. Od 12.00 – 17.30. Zapraszam na chwilę modlitwy.
  6. W następną niedzielę zbieramy ofiary do puszek na sprzątanie naszego kościoła. Za ofiary składam staropolskie – Bóg Zapłać.
  7. Przez cały wielki post zbieramy ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.

1. W środę o 16.30 msza św. i nowenna do MBNP
  2. W piątek o 16.00 droga Krzyżowa a po niej msza św.  W tym dniu przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.
  3. U p. Gieni można składać ofiary na kwiaty do wystroju kościoła na Wielkanoc.
  4. W następną niedzielę zbieramy do puszki na sprzątanie kościoła. Bóg Zapłać