IV Niedziela Wielkanocna

Dzisiaj przy wyjściach z kościoła zbieramy ofiary na sprzątanie naszego kościoła. Za ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.

W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Nabożeństwo i msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP w sobotę o godz. 8.30.

Od soboty rozpoczynamy miesiąc maj poświęcony Matce Bożej. W tygodniu nabożeństwo majowe będą odprawiane o godz. 17.30. W niedzielę odśpiewamy litanię o godz. 7.50 i o 10.50 czyli przed mszami.

W ciągu tygodnia w czasie nabożeństwa majowego będziemy odmawiali różaniec modląc się o ustanie epidemii.

Parafia przystąpiła jak co roku do Akcji „Oczyść Dom i Świat z elektrośmieci” – pomagamy przez tę akcję misjonarzom w najbiedniejszych krajach świata Zambii, Kamerunie, Kenii, Tanzanii. Proszę o przynoszenie elektrośmieci na plac przy wadze u p. Józefa Aleksandrowicza do 8 maja do 11.00.

W środę msza św. o godz. 16.30. z nowenną do MBNP

Dzisiaj przy wyjściach z kościoła zbieramy ofiary na sprzątanie naszej świątyni. Za ofiary składam staropolskie – Bóg Zapłać.