IV Niedziela Wielkanocna

1. Msze będą odprawiane od poniedziałku do soboty o godz. 18.00.

2. Cały tydzień będzie otwarty kościół od 8.00  do mszy św. wieczornej. Zapraszam aby wstąpić i pomodlić się czy to idąc do sklepu czy na spacer czy jadąc do lasu. Pan Jezus nikogo jeszcze nie zaraził a uzdrowił.

3. Rozpoczęliśmy miesiąc maj poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwa Majowe są odprawiane po mszy wieczornej.

4. W następną niedzielę po mszach przy wejściu do kościoła będą zbierane ofiary do puszek na remonty w naszym kościele. W kwietniu z racji epidemii nie było możliwości. Za ofiary – Bóg Zapłać.

5. W piątek uroczystość św. Stanisława Biskupa i męczennika głównego patrona Polski.

6. Dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli i pomagają w funkcjonowaniu parafii w tym czasie epidemii. Za wszystkie dary i ofiary Staropolskie Bóg Zapłać.

1. W środę msza święta o godz. 16.30 i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

2. W piątek o 16.30 msza pierwszo piątkowa, a po niej nabożeństwo majowe.