IV Niedziela Wielkanocna

1. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę na Podlasie w dniach 16,17,18 lipca. Koszt z wyżywieniem i noclegami 400 zł. Zapisy u ks. Proboszcza. Zobacz cały plan pielgrzymki.
  2. W Poniedziałek Uroczystość Św. Wojciecha – głównego patrona naszej diecezji i Polski. Uroczystości świetowojciechowe w Św. Gaju w sobotę 28 kwietnia.
  3. Msze Św. w tym tygodniu od poniedziałku do czwartku o godz. 18.00. W piątek nie będzie mszy. W sobotę o godz. 18.00.
  4. I komunia św. w tym roku odbędzie się 5 maja tj. w sobotę godz. 11.00.
  5. 12 maja dzieci pierwszo komunijne wraz z rodzicami zapraszam na pielgrzymkę do Gietrzwałdu. Zapisy u pani Bożeny Kikut. Koszt 35 zł. Zachęcam również dorosłych.
  6. Gość Niedzielny – 5zł

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie p. Romana Kopczyńskiego. Za tydzień poproszę rodzinę p. Natalii Wojewódzkiej.

Pobierz ogłoszenia parafialne na swój komputer: Ogłoszenia Parafialne