IV Niedziela Adwentu

STARY TARG

1. Ostatni tydzień rorat, które są odprawiane od poniedziałku do piątku o godz. 6.30, zapraszam dzieci i rodziców. W piątek dla dzieci będzie niespodzianka.
  2. Przed kościołem zbiórka na sprzątanie naszego kościoła.
  3. Starotarska Straż Pożarna pragnie odtworzyć historię swojej formacji. Prosimy o pomoc w zdobyciu dokumentów i różnego rodzaju pamiątek.
  4. W sobotę przypada wigilia Bożego Narodzenia. Zachęcam do zachowania tradycyjnego w Polsce postnego charakteru wieczerzy, odczytania fragmentu Ewangelii o narodzeniu, modlitwy, łamania się opłatkiem, śpiewu kolęd.
  5. Pasterka w naszym starotarskim kościele o godz. 24.00. W pierwszy dzień świat nie ma porannej Mszy o godz. 8.00, a kolejna msza o godz. 11.00.
  6. W tym tygodniu będzie możliwość skorzystania ze spowiedzi w czwartek, piątek od godz. 16.00 – 17.00 i w sobotę od godz.8.00 – 9.00.
  8. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł Franciszek Steinert przeżywszy 83 lata. Pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz.11.00. Polećmy Go Bożemu miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie..

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani Elżbiety Sekleckiej. Za tydzień poproszę o zjednoczenie ludzi i wysprzątanie świątyni oraz pomoc w przystrojeniu choinek i szopki.
  2. Pasterka w naszym kościele w sobotę o 22.00. W pierwszy dzień świąt Msza Święta o godz. 9.30