IV Niedziela Adwentu

1. Dzisiaj wigilia dzień szczególny dla nas wszystkich. Wieczorem zasiądziemy do wieczerzy wigilijnej złożymy sobie życzenia połamiemy się opłatkiem. Nie zapomnijmy o odczytaniu fragmentu Pisma Św. oraz modlitwie szczególnie za tych, których już wśród nas niema, za bezdomnych, biednych, więźniów i wszystkich pokrzywdzonych przez los.
  2. O godz. 24.00 Pasterka. W pierwszy dzień świat nie będzie Mszy Św. o godz. 8.00. Następna Msza Św. o godz. 11.00
  3. We wtorek drugi dzień świat. Msze Św. jak w niedzielę.
  4. W następną niedzielę 31 grudnia kończymy rok 2017. Po mszy o godz. 11.00 nabożeństwo na zakończenie roku.
  5. Składam serdeczne podziękowania p. Waldemarowi Klatt za ofiarowanie choinek do naszych kościołów. Rodzinom Państwa Pazio, Szwarc, Badźmirowskich za zrobienie szopki w naszej świątyni i ustawienie choinek.
  6. Msze św. od środy do soboty będą odprawiane o godz. 18.00.
  7. Gość Niedzielny – 8zł. Jest to wydanie dwutygodniowe.

1. Dziękuję rodzinom p. Kruszyńskich i Skucha za posprzątanie kościoła wystrojenie choinek i zrobienie szopki. Za tydzień o sprzątanie poproszę następną rodzinę z bloku.
  2. Pasterka w wigilię zostanie odprawiona o 22.00. W pierwszy i drugi dzień świąt msza o godz. 9.30
  3. Od 27.12 rozpoczynam wizytę duszpasterską :
  • Środa – od p. Szreder – do szkoły i blok 39 od godz.10.00
  • Czwartek – od .p. Gralik – p. Barwik od godz.10.00
  • Piątek – Osiedle Leśne i przy cmentarzu od godz. 10.00
  • Sobota  – Gospodarze od godz.10.00 –proszę przyjechać po księdza.

Pobierz ogłoszenia parafialne na swój komputer: Ogłoszenia Parafialne