III Niedziela Zwykła

1. Caritas Parafialna i GOK w Starym Targu organizują zabawę karnawałową 8 lutego o godz. 20.00 w GOKu w Starym Targu. Jest to bal na cześć pierwszej dyrektor Caritas Parafialnej P. Celiny Skrzyńskiej.. Zapisy u p. Marzeny Głowackiej lub u p. Witolda Szymanka. Koszt 220 zł. od pary. Catering zapewnia nam kuchnia z Krasnej Łąki. Prosimy o decyzje do końca stycznia, i wpłaty.

2. Dzisiaj przed kościołem zbieramy ofiary na sprzątanie naszej świątyni. Za ofiary składam staropolskie Bóg Zapłać.

3. Sołectwo Tropy Sztumskie i nasza parafia zapraszają dzisiaj na kolędowanie z okazji dnia babci i dziadka na świetlice do Trop Sztumskich na godz. 16.00. Kolędowanie poprowadzi p. Tomasz Bogdanowicz z naszą scholą parafialną.

4. Można nabyć gromnice w cenie 15 zł. Dochód przeznaczony  na Caritas

5. Zakończyłem tegoroczną wizytę duszpasterską w naszej parafii. Bardzo serdecznie dziękuję za miłe przyjęcie, za poczęstunki, za wszelkie ofiary na potrzeby kościoła i parafii oraz dla księdza. Dzięki waszym ofiarom remont następnej części plebanii został spłacony. Zostały do zrobienia jeszcze trzy pomieszczenia ale to w następnym roku.

6. W  przyszłą niedzielę Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Na każdej mszy poświęcenie gromnic.

7. 2 lutego zwyczajowo kończymy w naszych świątyniach kolędowanie. Z tej racji Sołectwo Stary Targ i Parafia zapraszają na koncert kolęd w wykonaniu naszej scholii pod przewodnictwem p. Tomasza Bogdanowicza do GOK-u po mszy o godz. 11.00. Dyrektor i Sołtys zapewnia kawę i herbatę oraz niespodziankę. Kolędowanie jest związane z dniem babci i dziadka.

8. W sobotę o godz. 8.30 nabożeństwo pierwszo sobotnie a po nim msza św. wynagradzająca zniewagi jakie ludzie wyrządzają Niepokalanemu Sercu Maryi.

9. W przyszłą niedzielę po każdej mszy adoracja Najświętszego Sakramentu.

10. Gość Niedzielny – 6 zł

1. Dzisiaj przed kościołem Zbieramy ofiary na sprzątanie naszego kościoła. Za ofiary składam serdeczne Bóg Zapłać.

2. W środę o godz.16.30 msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. W sobotę o godz. 10. 00 nabożeństwo pierwszo sobotnie a po nim msza św.

4. W przyszłą niedzielę Matki Bożej Gromnicznej po mszy poświęcenie gromnic.