III Niedziela Wielkanocna

1. Msze będą odprawiane od poniedziałku do piątku o godz. 18.00.

2. Z racji nowych wytycznych co do ilości ludzi na mszach św. i nabożeństwach  w naszym kościele na jednej mszy od poniedziałku 20 kwietna 2020r,  może być obecnych 40 osób. Uczestniczymy we mszy św. w maskach. Zdejmujemy tylko na czas komunii św.

3. Aby jak najwięcej osób mogło uczestniczyć we mszy św. niedzielnej od 26 kwietnia będzie dodatkowa msza św. o godz. 18.00 w niedzielę.

4. Cały tydzień będzie otwarty kościół od 8.00  do mszy św. wieczornej. Zapraszam aby wstąpić i pomodlić się czy to idąc do sklepu czy na spacer czy jadąc do lasu. Pan Jezus nikogo jeszcze nie zaraził a uzdrowił.

5. W tym tygodniu I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Również w tym miesiącu dbając o zdrowie seniorów nie będę chodził z komunią św. Myślę, że udadzą się odwiedziny chorych w miesiącu czerwcu.

6. Od piątku rozpoczynamy miesiąc maj poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwa Majowe będą odprawiane po mszy wieczornej.

7. W sobotę Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msza z uroczystości o godz. 11.00.  O godz. 10.30 Nabożeństwo Pierwszo sobotnie.

1. Zgodnie z nowymi wytycznymi w naszym kościele może uczestniczyć we mszy św. 15 osób. Uczestniczymy we mszy św. w maseczkach.

2. W środę msza święta o godz. 16.30 i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. W piątek o 16.30 msza pierwszo piątkowa, a po niej nabożeństwo majowe.

4. W sobotę uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msza o godz. 9.30