III Niedziela Adwentu

STARY TARG

1. Caritas Parafialna rozprowadza świece na stół wigilijny z których dochód przeznaczony jest na pomoc dzieciom.
  2. Za tydzień przed kościołem zbiórka na sprzątanie naszego kościoła.
  3. 16 grudnia w GOKu od godz. 9.30 odbędzie się kiermasz ozdób choinkowych i prac uczestników Warsztatu w Koniecwałdzie.
  4. Starotarska Straż Pożarna pragnie odtworzyć historię swojej formacji, którą określa się na ponad 100 lat. Problem jest w braku dokumentów po zawieruchach wojny i innych dlatego, też druhowie zwracają się z prośbą, że jeśli ktoś posiada jakiekolwiek stare dokumenty dotyczące OSP w Starym Targu jest bardzo proszony o użyczenie. Dokumenty zostaną odbite na ksero i oddane chyba, że ktoś chciałby przekazać na własność straży. Poszukiwane są również różnego rodzaju stare rzeczy dotyczące OSP ponieważ jest zamiar stworzenia izby pamięci. To dotyczy również okresu powojennego. W tych sprawach proszę o kontakt z p. Witoldem Szymankiem, Pawłem Kopeckim.
  5. Składam serdeczny Bóg Zapłać za ofiary na parafię: Zofia Grzywińska – 205 zł, Dorota Zaborowska – 160zł, Dorota Matuszak i Ewa Meiners – 389 zł, Edyta Brytan – 205 zł, Monika Mazur – 90 zł, Maria Brakoniecka – 60zł, Beata Manista – 245 zł, Teresa Wasiewicz – 135 zł, ofiary – 200 = 1689.

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pana Zbigniewa Lik . Za tydzień poproszę rodzinę pani Elżbiety Sekleckiej.
  2. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary na potrzeby naszego Kościoła: Eugenia Amling – 220, Krystyna Borkowska – 180, Barbara Sobczyk – 346 = 764
  3. Zostało spłacone nagłośnienie w wysokości 2200. Do zapłaty został jeszcze krzyż w wysokości 1700 zł.