II Niedziela Wielkiego Postu

1. Zachęcam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.30. Gorzkie Żale odśpiewamy przed mszami o godz. 8.00 i 11.00 czyli 7.50 i 10.50
  2. Dzisiaj po mszy o godz. 11.00 spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii św.
  3. Dzisiaj przy wyjściach z kościoła zbieramy na sprzątanie naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiary.
  4. W następną niedzielę 7 marca po mszy św. o godz. 11.00 spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania. Kandydatami są uczniowie klas II szkoły średniej i starsi, którzy nie przystępowali jeszcze do sakramentu bierzmowania.
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek, I sobota miesiąca.
  6. Odwiedziny chorych z komunią św. w I piątek – tylko na życzenie
  7. Nabożeństwo pierwszo sobotnie o godz. 8.30 po nim msza św.

1. W środę o godz. 16.30 msza św. z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  2. Odwiedziny chorych w I piątek z komunią św. tylko na życzenie
  3. W piątek o 16.00 Droga Krzyżowa i po niej Msza św.
  4. Dzisiaj do puszki przy wyjściu z kościoła zbieramy na sprzątanie naszej świątyni.