II Niedziela Adwentu

STARY TARG

  1. Dzisiaj  w naszej parafii rozpoczęły się rekolekcje adwentowe. Nauki będą odbywały się w poniedziałek i wtorek o godz.11.00 i 18.00 połączone z Mszą Świętą. Spowiedź we wtorek o godz. 10.30 i 17.30. W Nowym Targu Msza Św. z nauką rekolekcyjną o godz. 16.00 w poniedziałek i wtorek. Spowiedź we wtorek od godz. 15.30.
  2. W poniedziałek i wtorek nie będzie Mszy Świętej roratnej z racji rekolekcji. Roraty dopiero od środy.
  3. Gimnazjum w Starym Targu organizuje akcję Wigilijne Dzielenie. W sklepach będą wystawione oznakowane kartony do których będzie można wkładać produkty żywnościowe, które będą rozdane najbardziej potrzebującym. Akcja potrwa do 15 grudnia.
  4. Dzisiaj Caritas zbiera ofiary do puszek na pomoc potrzebującym na wschodzie.
  5. W czwartek przypada uroczystość Niepokalanego poczęcia NMP. Msze Św. o godz. 6.30 i 11.00. Po Mszy o godz. 11.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i godzina łaski dla świata objawiona przez Maryję we Włoszech. Wystawienie potrwa do godz. 13.00.
  6. W poniedziałek i wtorek taca zbierana podczas Mszy św. rekolekcyjnych przeznaczona jest dla O.Rekolekcjonisty.

 

NOWY TARG

  1. Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pana Piotra Szredera . Za tydzień poproszę rodzinę  pana Zbigniewa LIK.
  2. W czwartek z racji uroczystości Niepokalanego Poczęcia NMP msza Święta o godz. 15.30.