6 Niedziela Wielkanocna

1.Msze Św. od poniedziałku do soboty o godz.18.00

2.Dzisiaj spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania o godz.11.00. Spotkanie przygotowujące do sakramentu bierzmowania w następną niedzielę 17 maja. Obecność obowiązkowa. 

3.Nabożeństwa majowe po wieczornej Mszy Św. 

4.Przypominam, że zbieramy ofiary na spłacenie wycinki drzew na naszym cmentarzu. Za ofiary składam Staropolskie – Bóg Zapłać. Do spłaty zostało 35 tyś. zł.

5.W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

6.W środę wspomnienie NMP z Fatimy.

7.Gość Niedzielny – 10 zł. 

Nowy Targ

1.W środę i w piątek Msza Św. o godz.16.00. Po Mszy Św. nabożeństwo majowe.