XXXII Niedziela Zwykła

STARY TARG

1. Wypominki w naszej świątyni są odprawiane codziennie pół godziny przed Mszą św. W niedzielę o 7.30 i 10.30.
  2. W środę 9 listopada święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej Matki Wszystkich Kościołów świata.
  3. W piątek (11. XI) Rocznica Odzyskania Niepodległości – Msza Św. za Ojczyznę o godz. 11.00. Wieczorem nie będzie Mszy Św.
  4. W przyszłą niedzielę 13. XI w naszej wspólnocie parafialnej będziemy gościli kleryka Kamila, który wygłosi do nas Słowo Boże oraz po Mszach św. będzie rozprowadzał kalendarze, z których dochód przeznaczony jest na utrzymanie Elbląskiego Seminarium Duchownego.
  5. Przypominam, że do 8 listopada możemy zyskać odpust zupełny za nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych.
  6. Na piątek 11 listopada z racji Święta Niepodległości Biskup Elbląski udziela wszystkim diecezjanom i gościom dyspensy od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.
  7. Dzisiaj przed kościołem zbieramy ofiary na sprzątanie.
  8. Gość Niedzielny – 5 zł. Czytajmy prasę katolicką i poszerzajmy swoje horyzonty.

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pana Zbigniewa Krusińskiego. Za tydzień poproszę rodzinę  pana Mirosława Kruszyńskiego.
  2. W piątek o 9.00 wypominki, a o 9.30  Msza św. W sobotę wypominki o 10.00, a po nich Msza św.