XXXI Niedziela Zwykła

STARY TARG

1. Jutro (31.10.2016) kończymy nabożeństwa różańcowe. Nabożeństwo o godz. 8.30, a o 9.00 Msza św.
  2. We wtorek uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte o godz. 8.00 i 12.00. po Mszy św. o godz. 12.00 procesja na cmentarz i modlitwy za zmarłych.
  3. W środę Dzień Zaduszny Msze św. o godz. 11.00 i 17.00. pół godziny przed Mszami będą odprawione wypominki.
  4. Dzisiaj i we wtorek Caritas, Rada Parafialna oraz ministranci i wolontariusze kwestują na cmentarzu. Datki przeznaczone są na utrzymanie cmentarza. Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg Zapłać. Msza św. za tych, którzy kwestowali oraz za ofiarodawców odprawiona zostanie 18. 11.- piątek o godz. 17.00
  5. Można składać kartki z wypisanymi imionami zmarłych na wypominki, które w naszej świątyni będą odprawiane codziennie pół godziny przed Mszą św. w niedzielę o 7.30 i 10.30. Kartki w kopertach można zabrać z bocznych ołtarzy.
  6. W tym tygodniu I czwartek, I piątek, I sobota, I niedziela miesiąca.
  7. W piątek odwiedzę chorych z komunią św. od 8.30. od 16.00 okazja do spowiedzi.
  8. W sobotę nabożeństwo pierwszo –sobotnie o godz. 8.30, po nim Msza Św.
  9. W I piątek i I sobotę będzie odmówiona koronka za zmarłych bez wyczytywania imion zmarłych z racji spowiedzi i nabożeństw.
  10. W niedzielę po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pana Andrzeja Jankowskiego. Za tydzień poproszę rodzinę pana Zbigniewa Krusińskiego.
  2. Kartki na wypominki wraz z kopertą można zabrać z bocznego ołtarza.
  3. We wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msza św. o godz. 9.30, a po niej procesja na cmentarz i modlitwy za zmarłych.
  4. W Dzień Zaduszny 2 listopada Msza św. o godz. 15.30, a o godz. 15.00 nabożeństwo wypominkowe za zmarłych. W niedzielę wypominki przed Mszą św.
  5. I piątek miesiąca – Msza św. o godz. 15.30, okazja do spowiedzi od 15.00
  6. I sobota miesiąca – nabożeństwo pierwszo-sobotnie o godz.10.00, a po nim Msza Św.
  7. W I piątek odwiedzę chorych z Komunią św. od godz. 8.30.
  8. W niedziele po Mszy św. adoracja najświętszego Sakramentu.