XXXI Niedziela Zwykła

Stary Targ

1. Wypominki w naszej świątyni odprawiane są pół godziny przed Mszą św. Od wtorku do piątku o 17.30. W sobotę o godz. 10.30.
  2. W sobotę świętujemy 99 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Wójt gminy Stary Targ Wiesław Kaźmierski zaprasza na Mszę św. za Ojczyznę na godz. 11.00, a po mszy na część artystyczną do GOKU z małą czarną.
  3. Małymi krokami rozpoczęliśmy remont plebanii. Stoi już nowy ganek, jeszcze niedokończony – koszt 25 tyś. Pod koniec października zostało przerobione całe centralne ogrzewanie. Wymiana reszty grzejników oraz wszystkich rur w piwnicy. Koszt materiałów 7.000 zł. Pracę wykonali Piotr Pazio, Sebastian Szwarc, Jerzy Niedziela. Praca była darmowa za co z serca im dziękuję.
  4. Składam serdeczne podziękowania wszystkim, którzy złożyli ofiary na rzecz parafii w miesiącu sierpniu i wrześniu zebrano: Dorota Zaborowska – 350, Monika Zając – 210zł, Dorota Matuszak i Ewa Meiners – 485zł, Edyta Brytan – 475, Monika Mazur – 175zł, Ewa Meiners – 170zł, Beata Manista – 720zł, Maria Brakoniecka 60zł, Wanda Markowicz – 420, wpłata z Kątek – 500zł, za pomniki – 400zł, rodzina p. Kuźmińskich z Trop Sztumskich – 200zł = 4165zł.
  5. W następną niedzielę spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I komunii św.
  6. Dziękuję wszystkim wolontariuszom zaangażowanym w kwestowanie na rzecz naszego cmentarza. W tym roku zebrano 3100zł.
  7. Podziękowania kieruję również do p. Doroty i Jana Kamińskich za ofiarowanie do naszej świątyni chryzantem.
  8. Gość Niedzielny – 5zł.

1. Dziękuję rodzinie p. Magdy Amling za posprzątanie kościoła. Za tydzień o sprzątanie poproszę rodzinę p. Elżbiety Bara .
  2. W tygodniu są odprawiane Msze św. w środy i piątki o 16.30. O 16.00 zapraszam na wypominki.
  3. Składam serdeczne podziękowania za ofiary na rzecz parafii w miesiącu wrześniu zebrano: Krystyna Borkowska – 286zł, Eugenia Amling – 240zł, Barbara Sobczyk – 280zł. = 806zł.
  4. Od tego miesiąca cmentarz będzie zamknięty. Klucze będą u p. Jerzego Niedzieli. Jeżeli firma kamieniarska będzie chciała postawić pomnik trzeba będzie zgłosić ten fakt do p. Jerzego i opłacić wjazd 30 zł. tą opłatę ponosi firma stawiająca pomnik. Od tego też miesiąca wprowadzona zostaje oplata za postawienie pomnika 200zł. Pan Niedziela będzie prowadził zeszyt wpłat i odprowadzał pieniądze na konto Nowego Targu.

Pobierz ogłoszenia parafialne na swój komputer: Ogłoszenia Parafialne