XXX Niedziela Zwykła

Stary Targ

1. We wtorek kończymy Nabożeństwa różańcowe.
  2. W środę uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Św. o godz. 8.00 i 12.00. Po mszy o godz. 12.00 procesja na cmentarz i modlitwy za zmarłych.
  3. W czwartek Dzień Zaduszny. Msze św. o godz. 11.00 i 18.00. Pół godziny przed mszami będą odprawiane wypominki za zmarłych.
  4. Kartki na wypominki można zabrać z ołtarzy bocznych. Proszę na kopertach wypisać, że wypominki są ze Starego Targu. Wypominki będą odprawiane codziennie pół godziny przed mszą św. W niedzielę o 7.30 i 10.30
  5. W sobotę o godz. 17.00 na plebanii spotkanie kręgu biblijnego. Zapraszam wszystkich chętnych.
  6. Dzisiaj zbieramy  ofiary do puszek na sprzątanie kościoła.
  7. Proszę pamiętać o utrzymaniu porządku na cmentarzu.
  8. 1 listopada na cmentarzu odbędzie się kwesta na utrzymanie naszego parafialnego cmentarza. Wszystkim wolontariuszom składam serdeczne Bóg Zapłać.
  9. W tym tygodniu I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W piątek odwiedzę chorych z komunią św. od 8.30.
  10. Nabożeństwo pierwszo sobotnie o 8.30. Wypominki o 17.30
  11. W niedzielę 5 listopada kleryk naszego seminarium będzie rozprowadzał kalendarze i wygłosi do nas słowo. Ofiary z kalendarzy przeznaczone są na utrzymanie naszego seminarium.
  12. Dzisiaj nie będzie nabożeństwa różańcowego o 15.00
  13. Gość Niedzielny – 5zł.

1. Dziękuję rodzinie p. Juchta za posprzątanie kościoła. Za tydzień o sprzątanie poproszę rodzinę p. Magdy Amling .
  2. W tygodniu są odprawiane Msze św. w środy i piątki o 16.30. O 16.00 zapraszam na wypominki.
  3. Kartki na wypominki są na bocznym ołtarzu. Na kopercie proszę napisać Nowy Targ. Wypominki w niedzielę przed mszą św.
  4. W środę uroczystość Wszystkich Świętych. Msza św. o godz. 9.30 po niej procesja na cmentarz. P. Jerzy Niedziela będzie w tym dniu kwestował na cmentarzu. Ofiary przeznaczone są na koszenie cmentarza oraz wynagrodzenie za pilnowanie porządku.
  5. W tym tygodniu I piątek miesiąca. W godzinach przedpołudniowych odwiedzę chorych z komunią św.

Pobierz ogłoszenia parafialne na swój komputer: Ogłoszenia Parafialne