XXVIII Niedziela Zwykła

STARY TARG

1. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele codziennie półgodziny przed Mszą św. czyli w poniedziałek o godz. 8.30 a od wtorku do piątku o godz. 16.30. Dla dzieci różaniec we wtorek i czwartek o godz. 15.30

2. Przypominam, że od października wieczorna Msza św. będzie o godz. 17.00.

3. Dzisiaj obchodzimy Dzień Papieski zbiórka przed kościołem na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

4. W sobotę nie będzie Mszy św. o godz. 15.00 ślub.

5. W następną niedzielę po Mszy Św. o godz. 11.00 spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania. II i III klasy gimnazjum.

6. Z racji choroby nie byłem u chorych w pierwszy piątek dlatego odwiedzę chorych z komunią w piątek 14 października od 8.30.

7. Gość niedzielny – 5 zł.

1. Serdeczne podziękowania rodzinie pana Janusza Juchty za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. Za tydzień poproszę rodzinę pana Łukasza Klisz.

2. Nabożeństwo różańcowe w piątek o godz. 18.00 i w sobotę o godz. 10.00

3. Gość Niedzielny – 5 zł

4. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w niedzielę 16 października po mszy o godz. 11.00

5. Z racji choroby nie byłem u chorych w pierwszy piątek dlatego odwiedzę chorych z komunią w piątek 14 października od 8.30.