XXVIII Niedziela Zwykła

Stary Targ

1. Nabożeństwa różańcowe dla dorosłych są odprawiane pół godziny przed mszą św. W poniedziałki i soboty o 8.30, od wtorku do piątku o 17.30.
  2. Różaniec dla dzieci we wtorki i czwartki o godz.15.30.
  3. Dzisiaj nabożeństwo różańcowe o godz. 15.00 z wystawieniem Najświętszego Sakramentu.
  4. Kartki na wypominki można zabrać z ołtarzy bocznych. Proszę na kopertach wypisać, że wypominki są ze Starego Targu.
  5. W sobotę o godz. 17.00 na plebanii spotkanie kręgu biblijnego. Zapraszam wszystkich chętnych.
  6. W następna niedzielę 22 października spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania po Mszy Św. o godz. 11.00.
  7. Gość Niedzielny – 5zł.

1. Dziękuję rodzinie p. Dudkiewicz za posprzątanie kościoła. Za tydzień o sprzątanie poproszę rodzinę p Chruścickich.
  2. W tygodniu są odprawiane Msze św. w środy i piątki o 16.30, a o 16.00 zapraszam na nabożeństwo różańcowe.
  3. Kartki na wypominki są na bocznym ołtarzu. Na kopercie proszę napisać Nowy Targ

Pobierz ogłoszenia parafialne na swój komputer: Ogłoszenia Parafialne