XXVI Niedziela Zwykła

1. Msze św. w tym tygodniu od poniedziałku do soboty o godz. 18.00.
  2. Zapraszam wszystkie chętne dzieci do naszej parafialnej scholi. Spotkania odbywać się będą w każdą niedzielę o godz.9.45 w Sali na plebanii
  3. Dzisiaj przed kościołem będziemy zbierali ofiary do puszek na sprzątanie naszej świątyni.
  4. 6 października to jest w najbliższą sobotę o godz. 18.00 w naszej parafii nastąpi uroczyste rozpoczęcie Misji Świętych, które poprowadzą O.O. Redemptoryści z Torunia. Program Misji będzie rozdawany po mszy przed kościołem. Bardzo serdecznie proszę o liczny udział i znalezienie czasu.
  5. Pragniemy stworzyć w parafii grupę wsparcia AA, dlatego zapraszam na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 5 października tj. I piątek miesiąca po mszy o godz. 18.00. Grupę poprowadzi p. Andrzej Jakubowski.
  6. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek odwiedzę chorych z komunią św. od 8.30.
  7. Nabożeństwo I sobotnie o godz. 17.30
  8. Od poniedziałku rozpoczynamy miesiąc październik poświęcony modlitwie różańcowej. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.30.
  9. Spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych w następna niedzielę po mszy o godz. 11.00

1. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca w godzinach przedpołudniowych odwiedzę chorych z komunią. Msza o godz. 16.30
  2. Z racji uroczystego rozpoczęcia misji zapraszam na nabożeństwo pierwszo sobotnie do Starego Targu.

Pobierz ogłoszenia parafialne na swój komputer: Ogłoszenia Parafialne