XXV Niedziela Zwykła

STARY TARG

1. W poniedziałek i sobotę msza św. o godz. 9.00
  2. W środę święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty, w piątek wspomnienie św. O. Pio.
  3. Dzisiaj Caritas Parafialna przed kościołem zbiera pieniądze na ofiary trzęsienia ziemi we Włoszech.
  4. Za tydzień w sobotę spotkanie scholi parafialnej o godz. 10.00, a o godz. 11.00 ministrantów i kandydatów do bycia ministrantami.
  5. Młodzież, która wypisała się z katechezy szkolnej nie może liczyć na żadne zaświadczenia do bycia chrzestnymi, nie może przystąpić do sakramentu bierzmowania. Listę takich osób posiada parafia.
  6. W następną niedzielę zbieramy ofiary do puszek na sprzątanie kościoła.
  7. Od października msze św. w dni powszednie będą o godz. 17.00 we wtorek, środę, czwartek i piątek. W poniedziałek i sobotę o godz. 9.00. Różaniec dla dzieci w październiku będzie we wtorki i czwartki o godz. 15.30 dla dorosłych o 16.30
  8. Gość Niedzielny – 5zł.

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani Haliny Kulik. Za tydzień poproszę rodzinę p. Kulpa.