XXV Niedziela Zwykła

1. Parafia organizuje pielgrzymkę autokarową do Częstochowy w dniach 29 i 30 września. Będziemy prosili NMP Częstochowską o owoce Misji Świętych w naszej parafii. Zapisy w kancelarii. Koszt 130zł. Proszę wpłacać pieniądze. Wyjazd w sobotę 29 września z pod kościoła o godz. 7.00.
  1. Msze św. w tym tygodniu od wtorku do soboty o godz. 9.00 i 18.00.
  2. Zapraszam wszystkie chętne dzieci do naszej parafialnej scholi. Spotkania odbywać się będą w każdą niedzielę o godz. 9.45 w Sali na plebanii
  3. Od wtorku do piątku będzie w naszej parafii całodzienne wystawienie Najświętszego Sakramentu. Będziemy się modlić o owoce misji świętych oraz o nasze nawrócenie, o powrót ludzi do życia sakramentalnego, o wyrwanie z nałogów, za dzieci i młodzież naszej parafii, za chorych i cierpiących. Adorację będziemy rozpoczynać mszą o godz. 9.00 . Zapraszam wszystkich do adoracji.
  4. Za tydzień przed kościołem będziemy zbierali ofiary do puszek na sprzątanie naszej świątyni.
  5. 6 października o godz. 18.00 w naszej parafii nastąpi uroczyste rozpoczęcie Misji Świętych, które poprowadzą O.O. Redemptoryści z Torunia. Program Misji będzie rozdawany w następna niedzielę. Bardzo serdecznie proszę o liczny udział i znalezienie czasu.
  6. Pragniemy stworzyć w parafii grupę wsparcia AA, dlatego zapraszam na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 5 października tj. I piątek miesiąca po mszy o godz. 18.00. Grupę poprowadzi p. Andrzej Jakubowski.

1. Dziękuję rodzinie p Bogdana Jędrzejczyka za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę.

Pobierz ogłoszenia parafialne na swój komputer: Ogłoszenia Parafialne