XXIX Niedziela Zwykła

1. Msze św. w tym tygodniu od poniedziałku do soboty o godz. 18.00.
  2. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do soboty o godz. 17.30.
  3. Zbliża się miesiąc listopad poświęcony naszym zmarłym. Na bocznych ołtarzach wystawione są kartki na wypominki. Wypisane kartki proszę złożyć w zakrystii, kancelarii parafialnej lub na tacę.
  4. Przypominam, że wszelkie prace , które chcecie wykonywać przy grobach swoich zmarłych należy zgłosić w kancelarii lub u p. Arentowicza.
  5. Chciałbym złożyć podziękowanie tym rodzinom, które złożyły dary na stół w czasie misji. Dziękuję p. Beacie Pazio za przygotowywanie posiłków dla misjonarzy i p. Iwonie Derczyk. P. Organiście i p. Kościelnemu oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomagali w czasie misji.
  6. Jutro wspomnienie św. Jana Pawła II.
  7. Można odebrać płytę ze zdjęciami z pielgrzymki na Podlasie.
  8. Z racji wprowadzenia RODO nie czytam kto ile zebrał na kościół. Co jakiś czas zrobię ogólne rozliczenie.
  9. Za tydzień będziemy zbierać ofiary  na sprzątanie kościoła.

1. Dziękuję rodzinie p. Krystyny Borkowskiej za posprzątanie kościoła.
  2. W piątek o godz. 16.00 nabożeństwo różańcowe , o 16.30 msza św.

Pobierz ogłoszenia parafialne na swój komputer: Ogłoszenia Parafialne