XXIII Niedziela Zwykła

1. Parafia organizuje pielgrzymkę autokarową do Częstochowy w dniach 29 i 30 września. Będziemy prosili NMP Częstochowską o owoce Misji Świętych w naszej parafii. Zapisy w kancelarii. Koszt 130zł. Można wpłacać pieniądze. Są jeszcze wolne miejsca.
  2. W Piątek święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  3. Msze św. w poniedziałek o godz. 9.00, od wtorku do soboty o godz.18.00.
  4. Składam podziękowanie rodzinie p. Józefa Aleksandrowicza za ofiarę 700 zł na remont plebanii. Dziękuję również wszystkim , którzy zbierają i wpłacają zbierającym oraz tym którzy wpłacają bezpośrednio na konto parafialne. Dobiega końca remont 5 pierwszych pokoi. Do remontu pozostanie jeszcze jadalnia – pokój do spotkań scholi i młodzieży, kancelaria oraz to co najdroższe czyli kuchnia i łazienka. Bardzo bym prosił was drogich parafian o wsparcie.
  5. Dziękuję p. Wójtowi za ofiarę 500zł na kwiaty do naszej świątyni by pięknie wyglądała na nasze gminne dożynki. Rodzinie p. Kikut składam podziękowania za ufundowanie relikwiarza św. Jana Marii Vianeya, który kosztował 1000zł.
  6. Gość Niedzielny – 5zł.

1. W piątek o godz. 16.30 msza w Święto Podwyższenia Krzyża Świetego.

Pobierz ogłoszenia parafialne na swój komputer: Ogłoszenia Parafialne