XVII Niedziela Zwykła

Stary Targ

1. Pieniądze na pielgrzymkę proszę wpłacić do końca miesiąca. Są jeszcze miejsca wolne. Wyruszamy spod kościoła 7 sierpnia o godz. 7.00
  2. W tym tygodniu przypada I czwartek , piątek i sobota miesiąca. W tym miesiącu nie będzie odwiedzin chorych z komunią św. Odwiedzę chorych dopiero w miesiącu wrześniu. W piątek od godz. 17.30 okazja do spowiedzi św.
  3. W sobotę nabożeństwo pierwszo sobotnie o godz. 8.30, po nim msza św.
  4. Za tydzień w niedzielę obchodzimy odpust parafialny. Sumę odpustową o godz. 12.00 odprawi ks. Bp. Józef Wysocki. Poproszę strażaków o pomoc w zorganizowaniu procesji odpustowej tzn. o zabranie baldachimu, krzyża, latarni, prowadzenie ks. biskupa. Mężczyzn o zabranie chorągwi. Nasze drogie panie poproszę o ciasto na stół dla księży.
  5. Składam podziękowania wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania obiadu dla pielgrzymów. Dziękuję ofiarodawcom, zebrano 820zł. Państwu Dorocie i Janowi Kamińskim za warzywa, paniom z Caritas i p. sołtysowi za ugotowanie zupy z wkładką, p. Dariuszowi Milińskiemu za łakocie dla pielgrzymów.
  6. Msze św. w tym tygodniu poniedziałek i czwartek 7.00. wtorek, środa, piątek 18.00, Sob. 9.00

1. Dziękuję rodzinie p. Wehner za posprzątanie kościoła. Za tydzień o sprzątanie poproszę rodzinę p. Katarzyny Jasienieckiej.
  2. W tym tygodniu w I piątek miesiąca Msza Św. o godz. 16.30. Okazja do spowiedzi św.
  3. W sobotę o 10.00 nabożeństwo pierwszo sobotnie po nim msza św.

Pobierz ogłoszenia parafialne na swój komputer: Ogłoszenia Parafialne