XVI Niedziela Zwykła

Stary Targ

1. Parafia organizuje pielgrzymkę w dniach 7,8,9 sierpnia. Koszt 220zł. Na pielgrzymim szlaku odwiedzimy Częstochowę, Wadowice, Kalwarię Zebrzydowską, Kraków – Łagiewniki. W cenie wyjazdu są dwa noclegi w domu pielgrzyma w Częstochowie. Zapisy u p. Celiny Skrzyńskiej lub w kancelarii parafialnej. Pieniądze proszę wpłacić do końca miesiąca. Są jeszcze miejsca wolne.
  2. Dzisiaj Caritas przed kościołem będzie zbierała ofiary do puszek na obiad dla pielgrzymów. Przybędą oni do naszej parafii w piątek 28 lipca około godz. 14.00.
  3. We wtorek święto św. Jakuba Apostoła oraz św. Krzysztofa patrona kierowców, błogosławieństwo pojazdów przed kościołem po wieczornej mszy.

1. Dziękuję rodzinie p. Sobczyk za posprzątanie kościoła. Za tydzień o sprzątanie poproszę rodzinę p. Wehner.

Pobierz ogłoszenia parafialne na swój komputer: Ogłoszenia Parafialne