XV Niedziela Zwykła

1. Jutro wyruszamy na pielgrzymkę na Podlasie. Wyjazd o godz. 6.00. Nie będzie mszy od poniedziałku do środy włącznie. W nagłych przypadkach proszę kontaktować się z ks. Arkadiuszem w Waplewie.
  2. Odpust Parafialny w tym roku zostanie odprawiony 4 sierpnia – tj. w sobotę o godz. 12.00 – Sumę odpustową odprawi i kazanie wygłosi Wojciech Bieszke – Redemptorysta z Torunia.
  3. Dnia 28 lipca przybędzie do nas Elbląska Piesza Pielgrzymka podążająca do Częstochowy. Bardzo serdecznie proszę p. Witolda Szymanka – dyrektora GOKu i wolontariuszy Parafialnej Caritas o pomoc w zorganizowaniu posiłku. Pielgrzymi przybędą do nas około godz. 14.00.
  4. Gość Niedzielny – 5zł.

1. Dziękuję rodzinie p. Haliny Żołądź za posprzątanie kościoła za tydzień poproszę o sprzątnięcie rodzinę p. Elżbiety Jędrzejczyk.

Pobierz ogłoszenia parafialne na swój komputer: Ogłoszenia Parafialne