XIII Niedziela Zwykła

Stary Targ

1. Dzisiaj kleryk przed kościołem będzie zbierał ofiary do puszki na potrzeby Elbląskiej Pieszej Pielgrzymki do Częstochowy.
  2. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca.
  3. W piątek odwiedzę chorych z komunią św. od godz. 8.30. Spowiedź od godz. 17.30.
  4. Parafia organizuje pielgrzymkę w dniach 7,8,9 sierpnia koszt 220zł. Na pielgrzymim szlaku odwiedzimy Częstochowę, Wadowice, Kalwarię Zebrzydowską, Kraków – Łagiewniki. W cenie wyjazdu są dwa noclegi w domu pielgrzyma w Częstochowie. Zapisy u p. Celiny Skrzyńskiej lub w kancelarii parafialnej.
  5. Od 29.07 – 11.08.2017 wyrusza Elbląska Piesza Pielgrzymka do Częstochowy. Chętni mogą wyruszyć na pielgrzymi szlak z grupą Zantyr Sztum. Spotkanie organizacyjne 8 i 22 lipca w parafii św. Anny w Sztumie.

1. Dziękuję rodzinie p. Stanisławy Buksztajn za posprzątanie kościoła. Za tydzień o sprzątanie poproszę rodzinę p. Róży Trunk .
  2. W piątek odwiedzę chorych z komunią św. w godzinach przedpołudniowych, a o 16.30 zapraszam na mszę św. pierwszo piątkową. Przed mszą spowiedź.