XII Niedziela Zwykła

1. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę na Podlasie w dniach 16,17,18 lipca 2018r. Koszt z wyżywieniem i noclegami 400 zł. Zapisy u ks. Proboszcza. Bardzo serdecznie zachęcam. Proszę o wpłacanie pieniędzy.
  2. Nabożeństwa do Serca Pana Jezusa po mszach św.
  3. Dzisiaj po mszach św. są zbierane ofiary do puszek na sprzątanie naszego kościoła.
  4. Pamiętajmy o tym, że wakacje nie zwalniają nas z obowiązku uczestnictwa we mszy św. tak jak nie mamy wakacji od małżeństwa czy kapłaństwa.
  5. Przypominam o potrzebie remontu plebanii. Proszę o ofiary na ten cel. Remont wykonywać będziemy sposobem gospodarczym.
  6. W piątek Uroczystość św. Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 11.00 i 18.00. Taca zbierana w tym dniu przeznaczona jest na utrzymanie Stolicy Apostolskiej.
  7. Gość Niedzielny – 5zł.

1. Dziękuję rodzinie p. Tadeusza Zielińskiego za posprzątanie kościoła za tydzień poproszę o sprzątnięcie rodzinę p. Jerzego Niedzieli
  2. W piątek o 16.30 – msza św. z racji uroczystości św. Piotra i Pawła

Pobierz ogłoszenia parafialne na swój komputer: Ogłoszenia Parafialne