XI Niedziela Zwykła

STARY TARG

1. Jest miesiąc czerwiec poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe: od poniedziałku do piątku o godz. 17.30, a po nabożeństwie Msza Św., a w sobotę o godz. 8.30.
  2. GOK zaprasza na festyn z okazji dnia dziecka 18.06.2016 roku na stadion o godz. 11.00.
  3. W sobotę na godz. 10.00 zapraszam scholkę na próbę do kościoła.
  4. Parafia organizuje pielgrzymkę do Lichenia od 14-15 lipca(czwartek-piątek). Koszt 140 zł z noclegiem i obiadokolacją. Zapisy u proboszcza w zakrystii bądź kancelarii parafialnej.
  5. Dzisiaj zbiórka do puszek na sprzątanie naszej świątyni.
  6. Za tydzień 19 czerwca p. Celina Skrzyńska i p. Beata Pazio będą zbierać ofiary na chodnik w Tropach Sztumskich od godz. 14.00

1. Podziękowania za posprzątanie kościoła rodzinie p. Wiśniewskich. Za tydzień w sobotę poproszę rodzinę p. Filbrandt.