VII Niedziela Zwykła

STARY TARG

1. Dzisiaj po mszy o godz. 11.00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.
  2. W środę przypada święto katedry św. Piotra.
  3. W kinie światowid w Elblągu do 22 lutego br. Można obejrzeć film fabularny pt. „Zerwany Kłos” o życiu i męczeńskiej śmierci bł. Karoliny Kózkówny seanse są o godz. 12.00 i 19.00. Polecam również film „Milczenie” Martina Scorsese o prześladowaniach chrześcijan w Japonii. Film powstał na podstawie książki o tym samym tytule najwybitniejszego katolickiego pisarza japońskiego XX w. Shusaku Endo. Film można obejrzeć w Multikinie i Światowidzie w Elblągu. Książka i film oparte na faktach.
  4. Za tydzień przed kościołem zbiórka do puszek na sprzątanie kościoła.
  5. Przypominam, że od stycznia ofiary zbierane co miesiąc przeznaczone są na remont plebanii. Szczegóły z tym związane podam za tydzień.
  6. Elbląskie Seminarium Duchowne zaprasza na konferencje „Biblijne zasady pracy w finansach” 20 lutego w auli seminarium w Elblągu.
  7. Msze św. w tym tygodniu: w poniedziałek i sobotę o godz. 9.00, od wtorku do piątku o godz. 17.00. Od następnego tygodnia msza św. wieczorna wraca na godz. 18.00.
  8. W tym tygodniu przypada również tłusty czwartek. 1 marca jest już środa popielcowa, którą rozpoczynamy wielki post.

1. W tym tygodniu proszę o posprzątanie kościoła rodzinę p. Franciszka Busz