V Niedziela Wielkiego Postu

1. W zakrystii lub kancelarii można składać ofiary na kwiaty do grobu Pańskiego.
  2. Program Rekolekcyjny w poniedziałek i wtorek Msze św. z naukami o godz. 11.00 i 18.00. We wtorek dzień spowiedzi św. Spowiadać będą księża od godz.10.30 i 17.30. Serdecznie zapraszam.
  3. Za tydzień 25 marca przeżywać będziemy Niedzielę Palmową. Na każdej mszy poświęcenie palm i odczytanie Męki Pańskiej. O godz. 11.00 gromadzimy się przed kościołem od strony ulicy Głównej gdzie będzie poświęcenie palm i procesja do Kościoła.
  4. Dzisiaj nie będzie Gorzkich Żali ponieważ z rekolekcjonistą wyjeżdżamy na odpust do Gościszewa.
  5. Jutro uroczystość św. Józefa, oblubieńca NMP. Imieniny naszego pana organisty. Wszystkim solenizantom składamy najlepsze życzenia Bożego Błogosławieństwa i opieki św. Patrona.
  6. W następną niedzielę przed kościołem zbiórka do puszek na sprzątanie kościoła
  7. Za tydzień również zmieniamy czas z zimowego na letni. Przesuwamy zegarki o godzinę do przodu z 2 na 3.
  8. W środę w GOKu od 9.00 do 13.00 będzie kiermasz Wielkanocny prac uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej z Koniecwałdu.
  9. Nasza Parafia organizuje pielgrzymkę na Podlasie w dniach 16,17,18 lipca 2018roku.Koszt 400 zł z wyżywieniem i noclegami zapisy i program u ks. Proboszcza. Zobacz cały plan pielgrzymki
  10.  Ofiary składane na tacę w poniedziałek i wtorek są przeznaczone dla ks. rekolekcjonisty jako podziękowanie za wygłoszenie rekolekcji.
  11. W następną niedzielę po mszy o godz. 11.00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.
  12. Gość Niedzielny – 5zł.

1. W piątek o godz. 16.00 – Droga Krzyżowa – po niej Msza Św.
  2. W poniedziałek i wtorek zapraszam na msze z naukami rekolekcyjnymi o godz. 16.00.
  3. We wtorek dzień spowiedzi. Księża zaczną spowiadać od 15.30

Pobierz ogłoszenia parafialne na swój komputer: Ogłoszenia Parafialne