Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

1. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę na Podlasie w dniach 16,17,18 lipca 2018r. Koszt z wyżywieniem i noclegami 400 zł. Zapisy u ks. Proboszcza.
  2. W tym tygodniu msze św. od poniedziałku do soboty o godz. 18.00.
  3. Zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwach majowych, które odprawiane są po mszy św.
  4. Jutro drugi dzień świąt Zesłania Ducha Świętego – św. Najświętszej Maryi Panny – Matki Kościoła, w czwartek – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i  Wiecznego Kapłana
  5. W sobotę przypada Dzień Matki – pamiętajmy o naszych mamach tych żywych i tych zmarłych.
  6. Za tydzień Uroczystość Najświętszej Trójcy – ostatnia niedziela miesiąca. Przed kościołem będziemy zbierali do puszek na sprzątanie naszego kościoła.
  7. 31 maja będziemy przeżywać Boże Ciało. Trasa procesji będzie przebiegać jak w zeszłym roku. I ołtarz u p. Kikut, II ołtarz na skrzyżowaniu ulic Malinowskiego i Szczepańskiego odpowiedzialna p. Bernadetta Stosik, III ołtarz przy blokach nauczycielskich – odpowiedzialna za koordynację w zrobieniu ołtarza będzie rodzina Markowicz, IV ołtarz będzie u p. Brygidy Nowak . Poproszę mieszkańców o zagazowanie się w pomoc w zrobieniu ołtarzy.
  8. Gość Niedzielny – 5zł.

1. Dziękuję rodzinie p. Mirosława Śrutkowskiego za posprzątanie kościoła za tydzień poproszę o sprzątnięcie rodzinę p. Jana Koca.
  2. Jutro drugi dzień świat Zesłania Ducha Świętego – msza św. o godz. 16.30.

Pobierz ogłoszenia parafialne na swój komputer: Ogłoszenia Parafialne