Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

Stary Targ

1. Wypominki będą jeszcze do czwartku. W tym tygodniu w poniedziałek, wtorek i czwartek o godz.8.45 w środę o 17.45
  2. Dzisiaj przed kościołem zbieramy ofiary do puszek na sprzątanie naszego kościoła.
  3. Parafialna Caritas, GOK, Sołtysi ze Starego Targu, Nowego Targu, Kątek, Trop Sztumskich, Urząd Gminy organizują w dniu 3 grudnia – niedziela – spotkanie ze św. Mikołajem w naszym kościele po mszy św. o godz. 11.00. Zapraszamy  serdecznie dzieci z tych sołectw. Osoby chętne mogą się dorzucić do paczek mikołajowych.
  4. W dniu 3 lutego 2018 roku Caritas naszej parafii organizuje bal charytatywny w świetlicy wiejskiej przy OSP w Bukowie. Koszt 110 zł od osoby. Zapisy u p. Celiny Skrzyńskiej. Gwarantujemy smakowite potrawy, wspaniałą muzykę zespołu Derby, możliwość wzięcia udziału w aukcji oraz super zabawę.
  5. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Odwiedzę chorych z komunią św. od godz.8.30. od 17.30 możliwość skorzystania ze spowiedzi.
  6. Rekolekcje adwentowe w tym roku rozpoczną się 10 grudnia w II niedziele adwentu i poprowadzi je ks. Piotr Łatacz proboszcz z Kwietniewa i kustosz sanktuarium św. Wojciech w Świętym Gaju.
  7. Jak co roku w adwencie będziemy odprawiać roraty o godz. 6.30. zachęcam już dzisiaj dzieci, młodzież, dorosłych do uczestnictwa. Roraty będą odprawiane od 4 grudnia.
  8. Jak każdego roku Caritas rozprowadza świece na stół wigilijny w cenie 6 zł. Dochód przeznaczony jest na pomoc potrzebującym.
  9. Gość Niedzielny – 5zł.

1. Dziękuję rodzinie p. Grażyny Piaseckiej za posprzątanie kościoła. Za tydzień o sprzątanie poproszę rodzinę p. Gralik.
  2. W tym tygodniu msza św. będzie odprawiana w I piątek miesiąca o godz. 16.30. Przed mszą okazja do spowiedzi św.
  3. W godzinach rannych odwiedzę chorych z komunią św.
  4. Poproszę o zrobienie wieńca adwentowego. W okresie adwentu nie dekorujemy kościoła żadnymi kwiatami.