Święty Mikołaj w kościele

W niedzielę 6 grudnia podczas mszy świętej miała miejsce wizyta Świętego Mikołaja w kościele. Ksiądz proboszcz Robert Ziemiański zaprosił Świętego Mikołaja, by sprawić radość najmłodszym parafianom. Dzieci zawsze czekają na niego z niecierpliwością i nadzieją na wymarzone prezenty. Tak było i teraz. Półmrok w świątyni tworzył nastrój oczekiwania na niecodziennego Gościa. Dzieci siedzące obok swoich rodziców zadawały pytania o czas, w którym miał się zjawić długo wyczekiwany Święty.

Wizyta Świętego Mikołaja w kościele była okazją m.in. do wspólnego śpiewania kolęd oraz zabaw. Wreszcie nadeszła upragniona dla dzieci chwila rozdawania wymarzonych prezentów. Uśmiech dzieci był podziękowaniem dla Świętego Mikołaja. Gdy już paczki zostały rozdane dzieci ustawiły się do pamiątkowego zdjęcia.

Poniżej znajdują się zdjęcia z wizyty Świętego Mikołaja w Kościele. Autorem zdjęć jest Pan Daniel Jankowski.