Przemienienie Pańskie

Stary Targ

1. Jutro wyruszamy z parafialną pielgrzymką do Częstochowy, Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej, Krakowa – Łagiewnik dlatego do środy włącznie nie będzie mszy św. W razie pilnych sytuacji proszę kontaktować się z ks. proboszczem z Waplewa.
  2. Za tydzień przed kościołem zbieramy ofiary do puszek na sprzątanie naszej świątyni.
  3. Od jutra rusza remont wejścia do plebanii. Koszt około 30 tyś. Poproszę o ofiarność na ten cel. Jest to pierwszy etap remontu plebanii.

1. Dziękuję rodzinie p. Katarzyny Jasienieckiej za posprzątanie kościoła. Za tydzień o sprzątanie poproszę rodzinę p. Andrzeja Domińczaka .
  2. Odpust w tym roku w naszej świątyni zostanie odprawiony 15 sierpnia o godz. 12.30. Dlatego, że 20 sierpnia jest odpust w Ryjewie w Sanktuarium Św. Rodziny.

Pobierz ogłoszenia parafialne na swój komputer: Ogłoszenia Parafialne