Polityka prywatności

I. DEFINICJE

• Serwis - oznacza stronę internetową pod którą Administrator prowadzi serwis internetowy, działający w domenie parafiastarytarg.pl
  • Urządzenie – oznacza urządzenie elektroniczne czyli komputer, laptop, tablet, smartfon czy inne urządzenia, z których Użytkownik łączy się z Internetem.
  • Użytkownik - każda osoba (internauta), która odwiedza naszą stronę.

• dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych Serwisu. W szczególności pliki te pozwalają rozpoznać podstawowe parametry urządzenia Użytkownika i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;
  • tworzenia anonimowych statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych Serwisu, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości.
  • dostosowania prezentowanych za pośrednictwem Serwisu reklam, usług i produktów firm trzecich;

• Zbierania ogólnych i anonimowych danych statycznych za pośrednictwem narzędzi analitycznych: Google Analytics [administrator cookies: Google Inc z siedzibą w USA] Pliki są wykorzystywane do analiz stron internetowych, które gromadzą informacje o sposobie korzystania przez internautów z analizowanej strony. Dane obejmują: miejsce z jakiego internauta trafił na stronę, liczbę odwiedzin, czas wizyty na stronie. Pozyskane informacje pozwalają budować statystyki dotyczące ilości nowych i stałych użytkowników oraz umożliwiają analizę odwiedzanych podstron. Dzięki tym informacjom możliwe jest nieustanne polepszanie nawigacji na stronie internetowej oraz podwyższenie jakości oferowanych usług. Zbierane dane nie zawierają danych osobowych.

Użytkownik Serwisu może samodzielnie i w każdym czasie zmienić ustawienia dotyczące plików Cookies, określając warunki ich przechowywania. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookie dostępne są w ustawieniach przeglądarki internetowej. W przypadku problemów z ustawieniem zmian należy skorzystać z opcji „Pomoc” w menu używanej przeglądarki lub skorzystać ze strony ciasteczka.org.pl. Użytkownik może w każdej chwili usunąć pliki cookies korzystając z dostępnych funkcji w przeglądarce internetowej, której używa. Ograniczenie stosowania plików cookies, może wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronie internetowej Serwisu.

V. ZMIANY POLITYKI PRYWATNOŚCI

Administrator serwisu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. W dniu dokonania zmian aktualizujemy datę wprowadzenia ostatniej poprawki.

Data ostatniej modyfikacji: 30.03.2016 r.