Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

1. Za tydzień niedziela Bożego Miłosierdzia. Trwa nowenna do Bożego Miłosierdzia. Dzisiaj i jutro przed mszą o godz. 11.00. Od wtorku po mszach św.
  2. Jutro drugi dzień świat – Msze Św. jak w niedzielę
  3. Serdeczne podziękowania wszystkim, którzy pomogli w zrobieniu grobu i ciemnicy, służbie liturgicznej, strażakom za wartę przy grobie oraz uświetnienie procesji rezurekcyjnej, panu organiście, panu kościelnemu, scholi parafialnej. Podziękowanie składam również wszystkim, którzy złożyli ofiary na kwiaty do Bożego grobu.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek, I sobota miesiąca. W I piątek odwiedzę chorych z komunią św. od godz. 8.30.
  5. W I sobotę miesiąca zapraszam na nabożeństwo pierwszo sobotnie o godz.8.30, a po nim msza św. o 9.00.
  6. W sobotę 7 kwietnia o godz. 18.00 nasza młodzież z rąk ks. bpa Jana Styrny otrzyma sakrament bierzmowania. Spowiedź dla mlodzieży bierzmowanej i świadków w piątek o godz. 19.00.
  7. Gość Niedzielny – 5zł

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Za tydzień poproszę rodzinę p. Zygmunta Mioskowskiego.
  2. W I piątek odwiedzę chorych z komunią św. w godzinach rannych. A o godz. 16.30 Msza św. pierwszo piątkowa.
  3. W sobotę o godz.10.00 nabożeństwo pierwszo sobotnie a po nim msza św.
  4. Składam serdeczne Bóg Zapłać za ofiary na wystrój naszego kościoła.

Pobierz ogłoszenia parafialne na swój komputer: Ogłoszenia Parafialne