IV Niedziela Zwykła

1. Składam staropolskie Bóg zapłać za ofiary złożone w czasie kolędy na kościół: P. Helenie i Eugeniuszowi Kalinowskim za ofiarę 300zł, P. Krystynie Wasiewicz za ofiarę 200zł, Małgorzacie i Dawidowi Jablińskim za ofiarę 50zł. p. Arkadiuszowi Treć za paliwo do nagrzewnicy.
  2. Serdeczne podziękowania kieruję do P. Norberta Schmidt, Krzysztofa Kunikowskiego, Witolda Szymanka, Arkadiusza Treć za darmowe zorganizowanie kuligu.
  3. Wszystkim parafianom z serca dziękuję za życzliwe przyjęcie w czasie wizyty duszpasterskiej, za dobre słowo, uśmiech i ofiary.
  4. Caritas Parafialna rozprowadza gromnice w cenie 10 zł. Dochód przeznaczony jest na cele naszego Caritasu.
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek, I sobota miesiąca. odwiedzę chorych z komunią 1 lutego tj. w czwartek z tej racji, że w piątek jest święto. Od godz. 8.30
  6. W piątek święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. o 11.00 i 18.00 z poświęceniem gromnic.
  7. Nabożeństwo pierwszo sobotnie o godz. 8.30 po nim Msza Św. o Niepokalanym Sercu NMP
  8. W sobotę przypada wspomnienie św. Błażeja po mszy św. Błogosławieństwo gardeł ku czci św. Błażeja.
  9. Dzisiaj zbieramy ofiary do puszek na sprzątanie kościoła.

1. W piątek święto Matki Bożej Gromnicznej msza św. o godz.16.30 z poświęceniem gromnic.
  2. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek, I sobota miesiąca .
  3. Z racji piątkowego święta odwiedzę chorych z komunią w czwartek w godzinach przedpołudniowych.
  4. W I sobotę miesiąca nabożeństwo pierwszo sobotnie o godz.10.00 po nim Msza Św.

Pobierz ogłoszenia parafialne na swój komputer: Ogłoszenia Parafialne