IV Niedziela Wielkiego Postu

1. Wielki Post wiąże się z nabożeństwami wielkopostnymi Drogą Krzyżową i Gorzkimi Żalami. W piątek o godz. 17.30 – zapraszam na Drogę Krzyżową rodziców z dziećmi, młodzież i dorosłych. Na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym – zapraszam w niedzielę o godz. 15.00.
  2. W zakrystii lub kancelarii można składać ofiary na kwiaty do grobu Pańskiego.
  3. Rekolekcje w naszej parafii rozpoczną się 18 marca w V niedzielę wielkiego postu czyli za tydzień i poprowadzi je Ks. dr Mariusz Ostaszewski. Poproszę drogich parafian o dary na stół rekolekcyjny i ciasto.
  4. W środę o godz. 15.00 próba dzieci przygotowujących się do komunii św.
  5. Parafia w Dzierzgoniu organizuje pielgrzymkę do Fatimy we wrześniu. Wszelkie informacje są umieszczone w gablocie.
  6. Nasza Parafia organizuje pielgrzymkę na Podlasie w dniach 16,17,18 lipca 2018 roku. Koszt z wyżywieniem noclegami i wstępami do zwiedzanych obiektów 400zł. Zapisy i program pielgrzymki u ks. Proboszcza. W programie m.in. Nowogród, Łomża, Sokółka , Białystok, Supraśl, Kruszyniany.  Zobacz cały plan pielgrzymki
  7. Gość Niedzielny – 5zł.

1. W piątek o godz. 16.00 – Droga Krzyżowa – po niej Msza Św.
  2. Zapraszam na Gorzkie Żale w niedzielę do Starego Targu na godz. 15.00

Pobierz ogłoszenia parafialne na swój komputer: Ogłoszenia Parafialne