III Niedziela Zwykła

1. Składam wszystkim staropolskie BÓG ZAPŁAĆ za miłe przyjęcie w czasie wizyty duszpasterskiej za dobre słowo, za wspólną modlitwę i wszystkie ofiary , które ofiarowaliście. Tak jak zapowiadałem przeznaczone są te ofiary na remont plebanii.
  2. Dzisiaj po mszach zbieramy na sprzątanie naszego kościoła. Za ofiary serdeczne BÓG ZAPŁAĆ.
  3. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca od godz. 8.30 odwiedzę chorych z komunią św. od 17.30 okazja do spowiedzi pierwszo piątkowej.
  4. W sobotę przypada Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Z tej racji msze św. w Stary Targu będą odprawiane o godz. 11.00 i 18.00. Msza św. o godz. 18.00 z racji święta nie będzie mszą niedzielną dlatego uczestnicy tej mszy muszą przyjść w niedzielę. Na każdej mszy poświęcenie gromnic. Ofiary ze święta przeznaczone są na klasztory klauzurowe.
  5. I sobota miesiąca. Nabożeństwo pierwszo sobotnie o godz. 10.30.
  6. Za tydzień I niedziela miesiąca. Po każdej mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  7. W następną niedzielę 3 lutego spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych po mszy o godz.11.00
  8. Gość Niedzielny – 5zł.

1. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. w godzinach przedpołudniowych odwiedzę chorych z komunią św. O godz. 16.30 msza pierwszopiatkowa i okazja do spowiedzi świętej.
  2. W następną niedzielę 3 lutego spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych po mszy o godz.11.00
  3. W sobotę święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msza Św. o godz. 9.30.
  4. Program wizyty duszpasterskiej:
28.01.2019 Nowy Targ – od P. Gralik do Barwik 10.00
29.01.2019 Nowy Targ – Osiedle Leśne i przy cmentarzu 10.00