III Niedziela Wielkanocna

STARY TARG

1. Dzisiaj zbieramy do puszek na sprzątanie naszego kościoła
  2. Dzisiaj po mszy o godz. 11.00 zebranie rodziców przygotowujących się do I komunii św. Obecność obowiązkowa.
  3. W środę przypada uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze św. jak w niedzielę.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  5. W piątek odwiedzę chorych z komunią św. od godz. 8.30.
  6. Nabożeństwo I soboty o godz. 7.00 po nim Msza Święta.
  7. W sobotę w naszej parafii odbędzie się uroczystość I komunii św. o godz. 11.00
  8. Od jutra rozpoczynają się nabożeństwa majowe. W naszej świątyni będą one odprawiane po mszy.
  9. W następną niedzielę po każdej Mszy Św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótka adoracja.
  10. 20 maja organizujemy pielgrzymkę do Gietrzwałdu dla dzieci pierwszokomunijnych. Zapisy u p. Bożeny Kikut koszt 35zł. Mogą zapisywać się również chętni.
  11. GOK dnia 3 maja zaprasza o godz. 12.00 na obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. O godz. 13.00 zaprasza dzieci na przedstawienie teatralne „Kopciuszek” – Teatr ART-Re z Krakowa.

1. Dziękuję rodzinie pary młodej za posprzątanie kościoła. Za tydzień o sprzątanie poproszę rodzinę p. Werner.
  2. W I piątek miesiąca msza o godz. 16.30. W godzinach rannych odwiedzę chorych z komunią św.